Úvodní stránka » Napájecí systémy

Napájecí systémy 

EATON portfolio produktů pro kvalitní napájení zahrnuje komplexní sadu řešení pro správu napájení, včetně zdrojů záložního napájení (UPS), přepěťových ochran, rozvaděčů (ePDU), prostředků pro monitorování na dálku, softwaru, kompenzátorů účiníku, prostředků pro airflow management, stojanů a skříní a služeb.

Eaton MASTER 2

Výraznou úsporu nákladů umožňuje správa napájení. V závislosti na konkrétní aplikaci a jejích nárocích jsou k dispozici různé způsoby správy napájení a komunikace s UPS - síťová karta, software Intelligent Power Protector (IPP) a software Intelligent Power Manager (IPM). 

U všech svých produktů se při vývoji příštích generací řešení Eaton nepřetržitě snaží o úspěšné využití technické inovace. 

V naší nabídce tak naleznete nejen základní PDU napájecí panely ale i záložní zdroje napájení UPS - ať už se jedná o stolní či rack provedení, online, offline nebo line interactive.

 Eaton MASTER

 

AKTUALITY

Hardwarové řešení pro automatické monitorování portů je vhodným řešením pro menší firmy, které potřebují rychle a snadno provádět změny v počítačové síti. VisiPORT je dále snadno upgradovatelný na inteligentní management imVision.

Rostoucí nároky na kabeláže, nutí uživatele zvažovat implemetaci inteligentního managementu (AIM). Ten se tak stává součástí technických norem.

Funkční řešení pro neustále se zvyšující množství dat v rámci optických sítí v datových centrech.

  • OPTICKÉ KONEKTORY
Migrace z 400G na 800G nebo až na 1.6T...nejen nové konektory SN, CS a větší hustota portů bude realitou?
Dokumenty ke stažení:
Migrace 400 - 800G část 1
Migrace 400 - 800G část 2

 

 

...distributor kabelážních systémů...

Petalit s.r.o., Mikulova 2210/8 - 149 00 - Praha 4 +420 728 376 623