Úvodní stránka » Propel

Propel760252002 _ PPL-1U_front open.png

Pracovníci datových center jsou pod neustále sílícím tlakem poskytovat vyšší rychlost a více dat na stávajících rozvodech v jejich centrech. Rychlosti přenosu dat se stále více zrychlují …. 100G, 400G, 800G a vyšší. Kabeláž a konektivita v provedení Ultra Low Loss se rychle stává pravidlem a nutností, nikoli výjimkou. Současně s tím se rozpočty, náklady na plánované migrace a pracovní sílu neustále snižují.

Propel je optické vysokorychlostní a modulární řešení s vlastnostmi Ultra Low Loss (ultra nízké útlumy), které podporuje růst vašeho datového centra prostřednictvím několika upgradů a migračních cyklů. Umožňuje v reálném čase snadnou škálovatelnost, přizpůsobení se zvyšujícím požadavkům a otevírá cestu pro rychlou implemetaci 400G, 800G či 1,6T.

Optické panely s vysokohustotními porty, vyměnitelnými moduly a adaptéry maximalizují možnosti návrhu, zkracují dobu instalace, snižují náklady a usnadňují obsluhu. Velikost optických panelů je od 1U do 4U.

16ti vláknová konektivita poskytuje snazší migraci na efektivnější nasazení 400G/800G a zároveň plně podporuje starší osmi, čtyř a dvouvláknové aplikace.

Optická vlákna typu OM4, OM5 a OS2 jsou v Propel systému základem společně s konektivitou v provedení ULL. Konektory LC, MPO či SN zajišťují možnost minimalizace prostoru pro velké množství optických spojů.

Otázky a odpovědi - PROPEL

Kapacita optické vany výšky 1U

PROPEL-MODULES.png
  • SN konektory - až 288 vláken
  • LC konektory - až 144 vláken
  • MPO konektory - až 1728 vláken

Brožury naleznete v sekci dokumenty ke stažení COMMSCOPE.

AKTUALITY

Hardwarové řešení pro automatické monitorování portů je vhodným řešením pro menší firmy, které potřebují rychle a snadno provádět změny v počítačové síti. VisiPORT je dále snadno upgradovatelný na inteligentní management imVision.

Rostoucí nároky na kabeláže, nutí uživatele zvažovat implemetaci inteligentního managementu (AIM). Ten se tak stává součástí technických norem.

Funkční řešení pro neustále se zvyšující množství dat v rámci optických sítí v datových centrech.

  • OPTICKÉ KONEKTORY
Migrace z 400G na 800G nebo až na 1.6T...nejen nové konektory SN, CS a větší hustota portů bude realitou?
Dokumenty ke stažení:
Migrace 400 - 800G část 1
Migrace 400 - 800G část 2

 

 

...distributor kabelážních systémů...

Petalit s.r.o., Mikulova 2210/8 - 149 00 - Praha 4 +420 728 376 623