Kabelážní příslušenství

      Součástí naší nabídky je i široký sortiment různého příslušenství pro instalaci strukturovaných kabeláží. Nejedná se pouze o konektorovací kleště, zářezové nástroje či nářadí a spotřební materiál pro zakončení optických kabelů, ale také suché zipy „velcro“ pro svazkování kabeláže nebo i měřící a certifikační přístroje pro LAN sítě.

Samostatnou a velice důležitou kapitolou jsou systémy pro značení kabelů.

Přehledné značení horizontálních či propojovacích patch kabelů patří mezi jednoduché a zároveň účinné řešení eliminace lidských chyb při zásazích prováděných na kabelážní infrastruktuře. Zvyšuje přehlednost celé instalace, výrazně zjednodušuje údržbu a snižuje náklady na servis a identifikace poruch.

Celý systém Partex s více jak šedesátiletou tradicí se skládá z profilů z různých materiálů s jednotlivými písmeny, čísly a speciálními znaky, které se aplikují ihned na požadované místo, nebo z víceznakových profilů, které se vyrábí na zakázku dle přesného zadání zákazníka. Systém Partex nadále umožňuje, aby i víceznakové značení mohl provádět přímo zákazník a to prostřednictvím popisovacích zařízení Partex, která dokáží tisknout na vybrané profily. Široký sortiment a chytrá řešení činí systém Partex vhodným pro použití nejen v elektrotechnickém průmyslu, ale také v montážích.

Komplexní systém Partex zahrnuje:

         
  • Samolepící štítky určené k potisku na laserových tiskárnách                           
  • Popisování bužírek popisovačem Partex MK9-NG
  • Systém návleček k označování vodičů a kabelů
  • Nasouvací a nacvakávací označovací profily
  • Nerezové značící štítky a upínací pásky
  • Zákaznický popis profilů 
             
 

Kontaktujte nás pro nabídku na míru vašich potřeb.

aplikace do mobilních telefonů a tabletů

Resources Apps Commscope

 

 

...distributor kabelážních systémů...

konzultace, poradenství, školení...

Petalit s.r.o., Mikulova 2210/8 - 149 00 - Praha 4 +420 728 376 623