Úvodní stránka » Kabelážní příslušenství

Kabelážní příslušenství

      Součástí naší nabídky je i široký sortiment různého příslušenství pro instalaci strukturovaných kabeláží. Nejedná se pouze o konektorovací kleště, zářezové nástroje či nářadí a spotřební materiál pro zakončení optických kabelů, ale také suché zipy „velcro“ pro svazkování kabeláže nebo i měřící a certifikační přístroje pro LAN sítě.

Samostatnou a velice důležitou kapitolou jsou systémy pro značení kabelů.

Přehledné značení horizontálních či propojovacích patch kabelů patří mezi jednoduché a zároveň účinné řešení eliminace lidských chyb při zásazích prováděných na kabelážní infrastruktuře. Zvyšuje přehlednost celé instalace, výrazně zjednodušuje údržbu a snižuje náklady na servis a identifikace poruch.

Celý systém Partex s více jak šedesátiletou tradicí se skládá z profilů z různých materiálů s jednotlivými písmeny, čísly a speciálními znaky, které se aplikují ihned na požadované místo, nebo z víceznakových profilů, které se vyrábí na zakázku dle přesného zadání zákazníka. Systém Partex nadále umožňuje, aby i víceznakové značení mohl provádět přímo zákazník a to prostřednictvím popisovacích zařízení Partex, která dokáží tisknout na vybrané profily. Široký sortiment a chytrá řešení činí systém Partex vhodným pro použití nejen v elektrotechnickém průmyslu, ale také v montážích.

Komplexní systém Partex zahrnuje:

         
  • Samolepící štítky určené k potisku na laserových tiskárnách                           
  • Popisování bužírek popisovačem Partex MK9-NG
  • Systém návleček k označování vodičů a kabelů
  • Nasouvací a nacvakávací označovací profily
  • Nerezové značící štítky a upínací pásky
  • Zákaznický popis profilů 
             
 

Kontaktujte nás pro nabídku na míru vašich potřeb.

AKTUALITY

Hardwarové řešení pro automatické monitorování portů je vhodným řešením pro menší firmy, které potřebují rychle a snadno provádět změny v počítačové síti. VisiPORT je dále snadno upgradovatelný na inteligentní management imVision.

Rostoucí nároky na kabeláže, nutí uživatele zvažovat implemetaci inteligentního managementu (AIM). Ten se tak stává součástí technických norem.

Funkční řešení pro neustále se zvyšující množství dat v rámci optických sítí v datových centrech.

  • OPTICKÉ KONEKTORY
Migrace z 400G na 800G nebo až na 1.6T...nejen nové konektory SN, CS a větší hustota portů bude realitou?
Dokumenty ke stažení:
Migrace 400 - 800G část 1
Migrace 400 - 800G část 2

 

 

...distributor kabelážních systémů...

Petalit s.r.o., Mikulova 2210/8 - 149 00 - Praha 4 +420 728 376 623