Datové rozvaděče

jsou důležitou a často podceňovanou součástí rozvodů strukturovaných kabeláží. Slouží k přehlednému a bezpečnému ukončení kabelážní infrastruktury a aktivních prvků. Již při plánování je nutné pečlivě vybrat typy rozvaděče a místo pro jejich umístění v rámci celého objektu a to nejen z důvodů minimalizace vedení kabelů a možných souběhů s ostatními technologiemi, ale také pro zajištění snadného odvětrávání osazené technologie.

Stojanové rozvaděče jsou určené především pro středně velké a větší instalace, a datová centra. Vyrábí se v různých provedeních. Mají buď svařovanou nebo montovanou konstrukci nebo jsou speciálně upravené pro konkrétní použití. Jako příklad lze zmínit serverové rozvaděče navrhované pro vysokou zátěž, rozvaděče pro instalaci do náročných podmínek v průmyslu, kanceláře atd.. Conteg rack

Stále častěji nacházejí uplatnění i otevřené rámy, určeny především pro přehledné a jednoduché uložení aktivních a pasivních prvků v uzavřených místnostech, serverovnách a datových centrech. Na výběr máme od základních až po plně vybavené rámy kabelovým managementem s vysokou nosností.

Nástěnné a SOHO rozvaděče jsou díky svým minimálním rozměrům vhodné pro umístění v malých kancelářích a domácnostech. Primárně je přístup k IT technice předními dveřmi. U některých typů díky dělené konstrukci i zezadu. Větší komfort zajišťují typy s odnímatelnými uzamykatelnými bočnicemi.

Součástí komplexního řešení je funkční kabelový management, který podporuje přesnou horizontální i vertikální organizaci kabeláže uvnitř rozvaděčů nebo otevřených rámů při dodržení poloměrů ohybů datových kabelů. Další nedílnou součástí jsou systémy ventilace, směrování toku vzduchu a efektivního chlazení.

V našem portfoliu tak naleznete ICT datové, venkovní a průmyslové rozvaděče, chladicí systémy, monitorovací systémy, systémy pro vedení a ukládání kabeláže a další široké spektrum příslušenství.


Conteg rám          

Conteg police


aplikace do mobilních telefonů a tabletů

Resources Apps Commscope

 

 

...distributor kabelážních systémů...

konzultace, poradenství, školení...

Petalit s.r.o., Mikulova 2210/8 - 149 00 - Praha 4 +420 728 376 623