Úvodní stránka » Conteg

Conteg

  

Společnost Conteg je jedním z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra v Evropě a Středním Východě. V jejich portfoliu naleznete ICT datové, venkovní a průmyslové rozvaděče, chladicí systémy, monitorovací systémy, systémy pro vedení a ukládání kabeláže a další široké spektrum příslušenství. 

Pro datová centra a serverovny nabízí studie, návrhy, výpočty CFD simulace, projekty, audity a řízení projektů. 

Společnost Conteg byla založena v roce 1998. Od svého založení se věnuje vývoji a výrobě telekomunikačních a datových rozvaděčů včetně příslušenství. Podpora vývoje nových výrobků dle nejnovějších trendů a komplexní technická podpora je jedním z hlavních aspektů současného úspěchu. Od roku 2008 se Conteg profiluje nejen jako dodavatel komplexního portfolia výrobků pro IT a Telco sítě, ale také jako dodavatel celkových řešení pro serverové místnosti a datová centra. V současnosti firma disponuje globálním obchodním a technickým zázemím, testovací laboratoří a výrobními závody s nejnovějšími výrobními technologiemi. 
 

 

dokumenty ke stažení 

 

AKTUALITY

Hardwarové řešení pro automatické monitorování portů je vhodným řešením pro menší firmy, které potřebují rychle a snadno provádět změny v počítačové síti. VisiPORT je dále snadno upgradovatelný na inteligentní management imVision.

Rostoucí nároky na kabeláže, nutí uživatele zvažovat implemetaci inteligentního managementu (AIM). Ten se tak stává součástí technických norem.

Funkční řešení pro neustále se zvyšující množství dat v rámci optických sítí v datových centrech.

  • OPTICKÉ KONEKTORY
Migrace z 400G na 800G nebo až na 1.6T...nejen nové konektory SN, CS a větší hustota portů bude realitou?
Dokumenty ke stažení:
Migrace 400 - 800G část 1
Migrace 400 - 800G část 2

 

 

...distributor kabelážních systémů...

Petalit s.r.o., Mikulova 2210/8 - 149 00 - Praha 4 +420 728 376 623