Commscope

 

Společnost Commscope patří mezi světové lídry v oblasti vývoje a výroby síťové infrastruktury. Portfolio společnosti obsahuje nejen strukturované kabeláže či WIFI ale zahrnuje kompletní řešení širokopásmové infrastruktury.

Přes 12.000 zaměstnanců ve více jak 100 zemích světa udává směr, kterým se infrastruktura bude nadále ubírat. Experti ze společnosti Commscope společně s vývojovými pracovníky pomáhají definovat standardy a normy pro téměř každou síťovou technologii sloužící jak současným, tak i příštím generacím. Díky tomu se společnost podílela na realizaci první bezdrátové sítě, budování prvního datové centra nebo prvních inteligentních budov.

Commscope je výrobcem systému strukturované kabeláže značky SystimaxUniprise a v neposlední řadě i systému Redwood (inteligentní LED osvětlení administrativních prostor využívající k napájení nízké napětí po datových kabelech).

 

 

Důkazem, že společnost Commscope drží krok s posledními trendy nejen v kabelážích a inteligentním osvětlení, jsou i aplikace dostupné pro chytrá zařízení se systémy Android či iOS. Aplikace cCatalog Vám přináší on-line katalog produktů do mobilních telefonů či tabletů.

Odkaz na přehled dostupných aplikací viz níže.

 aplikace Commscope

 

 

dokumenty ke stažení 

 

 

aplikace do mobilních telefonů a tabletů

Resources Apps Commscope

 

 

...distributor kabelážních systémů...

konzultace, poradenství, školení...

Petalit s.r.o., Mikulova 2210/8 - 149 00 - Praha 4 +420 728 376 623