Úvodní stránka » Cablelay

 

 

Výroba kabelážních rohoží začala již v roce 2000 jako reakce na požadavky rychle se rozvíjejícího trhu v oblasti IT.

Samotný výrobce Cablelay se zaměřil na vývoj materiálů, které budou splňovat přísná kriteria pro použití i v těch nejnáročnějších podmínkách pro instalace strukturovaných kabeláží. Výsledkem je řada produktů, které jsou celosvětové známé pod značkou Cablelay. Mnoho nadnárodních společností a korporací tyto výrobky využívá ve svých budovách a v datových centrech. Za posledních 10 let jsme měli možnost dodávat a navrhnout ucelené řešení Cablelay do celosvětově známých společností, mající v České Republice či na Slovensku centrály pro střední a východní Evropu.


Cablelay i nadále zdokonaluje používané materiály a spolupracuje s předními konzultanty v oboru, aby značka jeho produktů byla stále synonymem kvality a poskytovala svým zákazníkům to nejlepší na trhu. 

V současné době jsou produkty Cablelay standardem v instalačních návodech pro IT v mnoha firmách a přinášejí cenově příznivé řešení, které navíc šetří spoustu času při instalaci a dokonale ochrání instalované kabely. 

 

Cablelay rohož pod deskou  Cablelay   
   
      

 


  

dokumenty ke stažení 

 

 

 

    

AKTUALITY

Hardwarové řešení pro automatické monitorování portů je vhodným řešením pro menší firmy, které potřebují rychle a snadno provádět změny v počítačové síti. VisiPORT je dále snadno upgradovatelný na inteligentní management imVision.

Rostoucí nároky na kabeláže, nutí uživatele zvažovat implemetaci inteligentního managementu (AIM). Ten se tak stává součástí technických norem.

Funkční řešení pro neustále se zvyšující množství dat v rámci optických sítí v datových centrech.

  • OPTICKÉ KONEKTORY
Migrace z 400G na 800G nebo až na 1.6T...nejen nové konektory SN, CS a větší hustota portů bude realitou?
Dokumenty ke stažení:
Migrace 400 - 800G část 1
Migrace 400 - 800G část 2

 

 

...distributor kabelážních systémů...

Petalit s.r.o., Mikulova 2210/8 - 149 00 - Praha 4 +420 728 376 623