Úvodní stránka » Školení a semináře

Commscope Training Program

Školení a semináře

Certifikační školení SYSTIMAX a NETCONNECT

Je málo výrobců na světě, kteří implementovali do svých certifikovaných školení závěrečný test. Commscope se svými systémy SYSTIMAX, NETCONNECT či imVision vyžaduje, aby instalační partneři byli patřičně proškoleni a jejich znalosti a um musí doložit v závěrečném testu. Tento test nenechává klidným i stálé partnery s mnohaletými zkušenostmi. Není výjimkou, že školení musí být opakováno, nezíská-li účastník v závěrečném hodnocení více jak 75%. Každý absolvent certifikovaného školení jej musí pravidelně aktualizovat v horizontu od 1 roku výše dle typu školení.

Význam důležitosti školení je vidět i na mnoha specializovaných školení k jednotlivým oblastem: Installation & Maintenance, Design & Engineering, MasterClass, Data Center Design & Engineering, imVision Support Specialist, Security Design & Engineering, Cabling for Intelligent Buildings, Preterminated Data Centre či Fiber Optic Infrastructure Specialist a mnoho dalších.

Přehled kurzů a školení:

  1. certifikovaná školení SYSTIMAX Solutions a NETCONNECT
  2. školení pro projektanty, rozpočtáře a přípraváře
  3. školení dle Vašich potřeb

Máte-li zájem o uvedená školení, prosím kontaktujte nás přes kontaktní formulář zde nebo zašlete e-mail na obchod@petalit.cz

školení SYSTIMAX
SP3321 SYSTIMAX Design and Engineering platnost školení 2 roky
SP3361 SYSTIMAX Installation & Maintenance platnost školení 2 roky
SP3351 SYSTIMAX MasterClass D&E a I&M recertifikace platnost školení 2 roky
SP3361R SYSTIMAX Installation & Maintenance recertificace platnost školení 2 roky
školení SYSTIMAX - imVISION
GL5555 SYSTIMAX Certified imVision Support Specialist
GL555R imVision Support Specialist recertifikace
školení NETCONNECT
SP3801 ACT I - Installing Premises Cabling Systems
SP3802 ACT II - Certifying & Troubleshooting Premises Cabling Systems
SP3000 ACT III - Structured Cabling Infrastructure Design
mnoho dalších školení a kurzů

Školení Petalit

Jako společnost Petalit s.r.o. nabízíme také různá školení. Ať již se jedná o přípravné semináře na certifikační školení od COMMSCOPE, tak i školení zaměřená pro projektanty, projektové managery, nebo specializovaná obecná školení pro práci s optickými kabelážemi včetně zakončování vláken, zásady a doporučení při instalaci metalických kabeláží. Samotnou kapitolou je oblast norem a jejich hlavní dopad na strukturované kabeláže z pohledu souběhu se silovým vedením, požární požadavky atd. Tato školení je možné přizpůsobit přesně Vašim požadavkům.

Semináře a Prezentace

Controller X imVision_1

Většinou je dobré prvky a systémy vidět a mít možnost si je tzv. osahat. Proto hlavně pro oblast inteligentního automatizovaného managementu imVision nebo pro systém napájené optiky Powered Fibre jsme připravili funkční demokit pro názorné předvedení co řešení umí a nabízí.

AKTUALITY

Hardwarové řešení pro automatické monitorování portů je vhodným řešením pro menší firmy, které potřebují rychle a snadno provádět změny v počítačové síti. VisiPORT je dále snadno upgradovatelný na inteligentní management imVision.

Rostoucí nároky na kabeláže, nutí uživatele zvažovat implemetaci inteligentního managementu (AIM). Ten se tak stává součástí technických norem.

Funkční řešení pro neustále se zvyšující množství dat v rámci optických sítí v datových centrech.

  • OPTICKÉ KONEKTORY
Migrace z 400G na 800G nebo až na 1.6T...nejen nové konektory SN, CS a větší hustota portů bude realitou?
Dokumenty ke stažení:
Migrace 400 - 800G část 1
Migrace 400 - 800G část 2

 

 

...distributor kabelážních systémů...

Petalit s.r.o., Mikulova 2210/8 - 149 00 - Praha 4 +420 728 376 623